Reference, aneb co o nás napsali jiní?

Paní Dagmar Malíková

Dobrý den,

ráda bych touto cestou velmi poděkovala panu Ing. Zdeňku Šamanovi za rychle a kvalitně odvedenou práci. Ve zkratce uvedu, jakým způsobem mi pomohl zajistit vyhovující bydlení pro mne a syna a obstaral veškerý rozsáhlý servis ohledně smluv a jednání s pronajímateli. Od půlky května 2014 jsem oslovila asi 10 blanenských realitních kanceláří a několik soukromých pronájemců s tím, že velice naléhavě hledám k podnájmu zařízený byt 2+1 v okolí Ebenovy základní školy, která by synovi jako budoucímu prvňáčkovi měla být pěšky dostupná. Nájem včetně inkasa by měl činit do 8 500,- Kč. Nikde jsem však neuspěla, mnoho RK se ani neozvalo. Pokračovala jsem tedy ve svém hledání dál.

V pátek 30.5. 2014 jsem v 15.30 hodin telefonicky oslovila se svým požadavkem pana Ing. Šamana z RK Coloseum. Jeho profesionální a vstřícná reakce mi byla sympatická. Za necelou hodinu ještě toho samého dne mi zatelefonoval, že by pro mne měl nabídku bytu v dané lokalitě, odpovídajícího mým požadavkům, sdělili jsme si základní údaje o podmínkách pronájmu a probrali jsme možný termín nastěhování. Slíbil, že se mi opět ozve během soboty či neděle a vše upřesní.

Skutečně, v neděli 1.6. 2014 jsme si vzájemně doplnili podrobnosti a rovnou si domluvili prohlídku bytu na úterý 3.6. 2014. Protože se mi byt líbil a měla jsem o bydlení v něm zájem, ve čtvrtek 5.6. 2014 jsme společně s majiteli bytu prostudovali a podepsali smlouvy o zprostředkování a o pronájmu bytu, které pan Ing. Šaman předchystal.

V neděli 15.6. 2014 v 19.30 hodin jsme znovu prošli celý byt, sepsali stavy měřidel, zkontrolovali hlavní (bezpečnostní) uzávěry vody a plynu, sklep, stav vybavení bytu... a převzala jsem klíče!

Na základě vlastní kladné zkušenosti je pan Ing. Šaman příjemný, přesný a precizní, velice profesionální a spolehlivý člověk. V budoucnu se na RK Coloseum, konkrétně na pana Ing. Šamana, opět s důvěrou obrátím a Vaše služby budu dále vřele doporučovat.

Děkuji.

S pozdravem

Dagmar Malíková, Blansko, tel. 731 166 088

Paní Ludmila Foitová

Dobrý den, tímto chci moc, ale doopravdy moc poděkovat ,,, paní Peterkové ,,, která se přímo ukázkově o mě postarala běhěm prodeje našeho domečku na Češkovicích. Vlastně děkuji upřímě celému týmu v Blansku, ten lidský přístup jim nikdy nezapomenu.. Májí tak málo času a ještě mi stihne zavolat, jak jsem spokojená v novém bydlišti.. Ještě jednou velké díky pro celý blanenský tým.. Hezký večer i Vám přeje,Foitová Ludmila ...


Manželé Kuželovi

Povím Vám příběh, který se stal,

jak Coloseum nemovitosti prodalo nám byt,

a jak to bylo dál?
 

 

To se takhle jednoho zimního večera rozhodnete, že změníte svůj dosavadní život. Něco zkusíte, ono to vyjde a teď už jen potřebujete odborníka na prodej svého bytu. Trvalo nám jen chvilku, než jsme se rozhodli pro slečnu Michaelu Kuželovou a Coloseum nemovitosti. Nejvíc se nám líbil návrh smlouvy, která sice dávala exkluzivitu realitce, ale zároveň jsme si mohli byt prodat sami, aniž bychom byli nějak sankciováni. Podepsali jsme tedy smlouvu a slečna makléřka si byt nafotila. Nejprve se první týden nic nedělo. Poté se náš byt objevil v nabídce na internetu a už to jelo. Během prvních pár hodin hned několik desítek zhlédnutí a smluvených prohlídek. K našemu prospěchu se byt prodal hned při druhé prohlídce. Je pravda, že jsme si našli kupce i sami, ale než jsme se s ním stihli dohodnout na ceně, byt byl prodán naší slečnou makléřkou za cenu, kterou jsme požadovali a v rekordně krátkém čase. Prodej byl uskutečněn včetně všech formalit právní cestou s uložením peněz do advokátní úschovy. Neměli jsme tedy strach, že o ně můžeme přijít.

 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za profesionální, obětavou a hlavně rychlou práci slečně Michaele Kuželové a celému Coloseum nemovitosti. Pokud ještě váháte, zda jim svěřit svou nemovitosti - NEVÁHEJTE. Dostane se Vám opravdu prvotřídních a kvalitních služeb. A to nejen při prodeji, ale i při koupi nemovitosti.

 

Mnozí z Vás, kdo tento článek dočtou až do konce, si řeknou “No jo, propagují svou rodinu!” Ano, jsme rodina, ale kdykoliv budeme opět potřebovat službu realitní kanceláře, víme kam se obrátit. Coloseum nemovitosti je špička ve svém oboru a není to jen prázdná fráze.
 

 

Tento příběh šťastný konec měl

a Vám váhavcům snad kapku přispěl,

při rozhodnutí komu svou nemovitost svěřit

a které realitní kanceláří věřit.
 

 

Děkujeme
 

 

Soňa a Jaroslav Kuželovi

Paní Radka Valičová

Dobrý den,
<Vážení,
tímto mailem Vám děkuji za umožnění prodeje mého domu. I přes více nástrah nového Občanského zákoníku se Vám povedlo navázat na novinky, který se týkaly mého prodeje a vše se povedlo, jak bylo ujednáno. Moje poděkování platí hlavně pro paní Pavlu Hájkovou, která se snažila vyhovět mým požadavkům, či novinkám jak jsem se již shora mého mailu zmínila. Přeji jen samé pohodové prodávající a kupující :-).

Valičová Radka


Manželé Vymazalovi

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o naši zkušenost s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti.

Již při prvním telelefonu, vše probíhalo ve velmi příjemné atmosféře. Okamžitě nám bylo z časových důvodů vyhověno s prohlídkou i o víkendu.
Což mě velmi potěšilo protože s takovým jednáním se nesetkáte u každé realitky. Schůzka proběhla již druhý den. Nemovitost byla předvedena zcela bravurně a odpovězeno bylo i na jakékoliv všetečné otázky.
Zcela mě uchvátil přístup a profesionalita pana Filipa. Při prohlídce i když mi nebylo něco jasné zcela pochopil jak nám vše vysvětlit k obostrané spokojenosti.
Velmi se mi líbil servis co Vaše realitní kancelář nabízí. Díky Vám proto nestálo v koupi nemovitosti absolutně nic v cestě. Na schůzce v kanceláří za přítomnosti paní Puklové byla atmosféra velmi milá.
Vaše realitné kancelář opravdu nabízí veškerý servis pro své klienty. Jsem velmi ráda, že zrovna s Vámi sme kupovali náš vysněný domeček.
Děkujeme Vymazalovi

 

Podívejte se i na další reference realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI. Postačí, když se k nám nezávazně přijdete podívat a přesvědčíte se o našich kvalitách osobně. Jsme jedna z největších realitních kanceláří na Moravě a právě z těchto důvodů si můžeme dovolit poskytovat nadstandardní služby.  Realitní kancelář Brno společně s GEPARD FINANCE tvoří neodmyslitelnou a silnou dvojici, která nabízí služby na nejvyšší možné úrovni. Proto neváhejte a ZDARMA nám zavolejte na naši zákaznickou linku 800 536 536 a nechte se hýčkat naším servisem.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Kompletní nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout na našm hlavním webu www.coloseumreality.cz.

Informace o nabídce nemovitostí z dalších regionů naleznete na následujících webech, které se specializují na tuto lokalitu: Blansko, Vyškov, Znojmo. Dále také nabízíme weby, na kterých se specializujeme na konkrétní typy nemovitostí:  rodinné domy, byty a pronájmy.

 

Kontakt na pobočku Blansko

Sadová 149/2
67801 Blansko

Mobil: +420 608 854 534
Infolinka: +420 800 536 536
E-mail: blansko@coloseumreality.cz

zvětšit mapu

 

Obchodní a hospodářská komora Brno TOPlist